Sesongen 2016 er i gang

Bomvokter Kjell Knarrum

Bomvokter Kjell Knarrum ønsker velkommen til Grimsdalen.

5. juni 2016 åpnet Grimsdalsvegen for årets sesong, som vil vare til senest 1. desember. Vår trofaste bomvokter Kjell Knarrum er på plass i Dovre-bommen, vegen er nyhøvlet og saltet. Vegarbeidet er utført av Stian Brenden Maskinservice.

De første dagene ber vi om at besøkende tar hensyn og kjører forsiktig, da det er endel løs grus i veien. Denne vil feste seg etter hvert når trafikken tar seg opp. Vær også obs på anleggstrafikk kommende ukene, da seteroppstikkerne skal oppgraderes.

Betalingsterminalen som Kjell har brukt tidligere er gått ut på dato, og vi venter på ny. Vi henstiller derfor alle til å ta med kontanter, om det er mulig.

Sesongkort kan forhåndsbetales til konto 2085.27.12784, og vil bli sperret dersom betaling ikke foreligger innen kort tid. Billettpriser ellers er som i fjor, for spørsmål ta kontakt med oss.

Vi ønsker alle våre besøkende en riktig god grimsdalssommer!

DSC_0042

Om Grimsdalsvegen og Haverdalsvegen

Velkommen til verdens vakreste seterdal!
Dette innlegget ble publisert i Nyheter. Bokmerk permalenken.